Escape room Superheroom

Superheroom

Lockme partner

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat! Superbohaterowie! Przybywajcie na po... [więcej]

323

323 reviews

|

1

Bydgoszcz: 1st place

|

Kujawsko-pomorskie: 1st place

|

PL 2

Poland: 2nd place

|

9.9/10

2-5 people

70' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat!

Superbohaterowie! Przybywajcie na pomoc!
Świat stanął na krawędzi zagłady… Tylko od Was zależy czy przetrwa.

Wasz odwieczny wróg odrodził się i szuka zemsty. Zza kulis wspomaga go potężny i tajemniczy mistrz zbrodni, który uczynił go jeszcze silniejszym, a Was pozbawił supermocy. Razem chcą pogrzebać Nowy York pod milionami ton piachu. A to dopiero początek…

Ostatnią nadzieją ludzkości jesteście Wy! Jeszcze nigdy nie mierzyliście się z takim wyzwaniem. Macie szanse na wygraną w tej bitwie tylko gdy zjednoczycie siły. Przywdziejcie peleryny superbohaterów i uratujcie ludzkość.


PS. Każdy superbohater powinien mieć wygodne obuwie (bez szpilek) oraz swobodny ubiór - w końcu przyjdzie Wam walczyć na polu bitwy! ;)

Book this room

Book this room

Additional information

Not suitable for people with epilepsy

Not suitable for pregnant women

Not suitable for people with claustophobia

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

English

Polish

Address

Mr Lock Escape Room - Bydgoszcz

Gdańska 49, Bydgoszcz

Other rooms in this place

Price list

Cennik dostępny po kontakcie telefonicznym lub w trakcie rezerwacji.

Owner’s data

Partner HR Dawid Trawczyński
Gdańska 49/3
85-005 Bydgoszcz
NIP (tax identification number): 8781708760

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 323 reviews

Overall rating 9.9/10

325

260

195

130

65

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 10.0/10

325

260

195

130

65

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.9/10

325

260

195

130

65

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

250

200

150

100

50

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

323 reviews

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

339 reviews

Zdążyć przed katastrofą

8/3/20 | visit date: 7/15/20

Review of Lockme

LockMe 339 reviews

Zarówno misja, którą w tym pokoju mamy do wykonania, jak i cała otoczka wokół niej są ze sobą tak spójne, że gra prawie nie przypomina zabawy escape roomowej - to przygoda z prawdziwego zdarzenia. Pokój jest jedną wielką fabułą, w której uczestnictwo wywołuje uśmiech na twarzy zarówno u nowicjusza, jak i u początkującego gracza. Co prawda warto jest odwiedzić ten pokój mając już kilka scenariuszy na koncie, jednak niepotrzebna jest znajomość uniwersum Marvela, aby w pełni cieszyć się historią. Oczywiście ominą nas wówczas pewne smaczki, jednak nie wpływa to na fun płynący z rozwiązywania zagadek i odkrywania kolejnych elementów fabuły.

Do zrobienia jest sporo, dlatego warto przyjść tutaj większą grupą, aby móc bawić się przez duże B.

Difficulty: Medium

Wojciech Li
Wojciech Li

Pioneer
155 pts

47 reviews

Naprawdę uratowaliśmy świat :D

2/16/20 | visit date: 2/12/20

Trusted review

Wojciech Li 47 reviews

Świetnie przygotowany ER, półtoragodziny zleciało moment totalnie inna liga niż inne pokoje. MG pozytywnie zakręcony w tym co robi :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

JoaSze
JoaSze

Scout
80 pts

26 reviews

Simply the best

8/1/20 | visit date: 7/28/20

Trusted review

JoaSze 26 reviews

Po 25 odwiedzonych ER nie myślałam, że trafię do TAKIEGO pokoju! Ale już treść sms potwierdzającego rezerwację sugerowała, że tu będzie inaczej 😀
Poszliśmy w czwórkę (dwójka dorosłych i dwoje dzieci w wieku 7.5 i 11 lat). Mistrzyni Gry zrobiła mega wprowadzenie, a potem ruszyła biegiem a my za nią. Gra zaczyna się od pierwszej sekundy i już samo dostanie się na 75 piętro jest zaskakujące. Z opisu pokoju wiedzieliśmy, że wieżowiec się może zawalić. I dokładnie tak się tam można czuć! Klimat oddany rewelacyjnie! Zagadki różnorodne.
Świetnie się bawiliśmy i z ogromną przyjemnością pójdziemy do kolejnego pokoju Mr Lock.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Joanna G. 18
Joanna G. 18

Wanderer
33 pts

18 reviews

Super

3/14/20 | visit date: 2/28/20

Trusted review

Joanna G. 18 18 reviews

Super wystrój, super pokój, a przede wszystkim super pozytywnie zakręcona załoga. Warto było jechać do Bydgoszczy?

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Guide
308 pts

212 reviews

Steve: "Stark! Potrzebny jest plan ataku." Tony: "Mam plan. Atakować!"

7/17/20 | visit date: 6/27/20

Włóczykij 212 reviews

27 czerwca o godz. 8.45 obudził mnie dzwoniący telefon. Kto normalny wstaje tak wcześnie w sobotę? No cóż, bycie superbohaterem nie jest łatwe, a tym razem nie była to następna potyczka z Hydrą, kolejna intryga Lokiego czy jakaś inna drobnostka. Sprawa była naprawdę poważna, losy świata, jego "być albo nie być" zależało od nas!

Zabraliśmy swoje stroje, tarcze, młot, sieci oraz inne przydatne narzędzia i 15 minut później byliśmy na miejscu. Jakimś cudem, pomiędzy spadającymi głazami udało nam się dotrzeć do umówionego punktu. Na miejscu zonk... Otóż okazało się, że ktoś odebrał nasze supermoce... Trudno, w końcu jesteśmy prawdziwymi superbohaterami, więc zarówno z nadzwyczajnymi zdolnościami, jak i bez nich uratujemy świat!

Jadąc na 75 piętro mieliśmy chwilkę, by coś wymyślić. Każdy miał swój pomysł na ratowanie świata. Gdy już zbadaliśmy teren i obczailiśmy rewelacyjny (choć "nieco" uszkodzony) wieżowiec oraz popodziwialiśmy piękne otoczenie to ustaliliśmy jeden plan działania i wzięliśmy się do roboty. A naprawdę było co robić, momentami nie wiedzieliśmy w co ręce włożyć (a gdzie lepiej nie wkładać coby ich nie stracić ;). Musieliśmy mieć oczy dookoła głowy i czasem sobie pomagać, a przede wszystkim wciąż logicznie myśleć, bez względu na poziom adrenaliny i wiatr, przez który Spiderek niemal nie wyleciał przez rozwalone okno. Czas uciekał, ściany pękały, robiło się coraz bardziej niebezpiecznie. Ale my nie znamy takiego pojęcia jak strach i żaden złoczyńca nam nie straszny!
Połączyliśmy siły, by odzyskać swoje super moce, a następnie ocaliliśmy świat i uratowaliśmy ludzkość!

Pokój jest rewelacyjny, pełen akcji i emocji. Do tego świetna fabuła (do której jesteśmy odpowiednio wcześnie wprowadzeni), doskonała scenografia (dosłownie i w przenośni zwalająca z nóg), niesamowity klimat (pozwalający każdemu chociaż przez 70 minut być superbohaterem) i te bajeranckie zagadki (wszystkie wpisane w tematykę). Każdy fan Marvela i DC musi w tym roomie obowiązkowo zagrać, a kto nie przepada za filmami science fiction po odwiedzeniu Superheroom pewnie się nimi zainteresuje.

Po ponad 200 odwiedzonych pokojach spotkałam naprawdę wielu fajnych, pełnych energii ludzi (zarówno właścicieli, jak i pracowników), ale tak zakręconych świrów (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i pasjonatów przez wielkie "P" jak MrLock mogłabym policzyć na palcach jednej ręki. Myślę, że gdyby Dawid chciał realizować wszystkie swoje pomysły to nowe pokoje powstawałyby pewnie raz na kilka lat, ale na szczęście chłop ma żonę, która sprowadza go na ziemię i trzyma w realnym świecie :p A tak bardziej serio to wielki szacun za kreatywność, pomysłowość i oryginalność.

Aaa, zapomniałam wspomnieć o pięknej, bardzo przestrzennej poczekalni, z której nie chce się wychodzić! Genialna poczekalnia + fantastyczny Właściciel + ekipa niezastąpionych Superbohaterów + fenomenalne pokoje = mogłabym tam zamieszkać! ;)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

2Easy
2Easy

Scout
74 pts

31 reviews

Super-Pokój

6/22/20 | visit date: 6/21/20

2Easy 31 reviews

Marzyliście kiedyś o zostaniu superbohaterami? To to jest najlepsza okazja! Zostajecie wciągnięci w fabułę jeszcze przed rozpoczęciem gry, więc wchodząc do pokoju już nie jesteście ekipą w ER - jesteście superbohaterami i musicie uratować świat! Kompletnie niepowtarzalny klimat, zrobiony przez Mistrza Gry już od pierwszej sekundy. Pokój pięknie przygotowany, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły, co my zawsze bardzo doceniamy. Zagadki bardzo logiczne i spójne. A jeśli jesteś fanem tej tematyki to będziesz czuł się jak w osobistym raju. Pokój absolutnie w naszym TOP!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Beezqp
Beezqp

Scout
52 pts

57 reviews

Jak nie młotem go to łukiem...

8/6/20 | visit date: 8/3/20

Beezqp 57 reviews

Dzień jak co dzień - jakiś tam potwór atakuje Bydgoszcz (tym razem te 75-piętrowe wieżowce w centrum), budynek prawie się zawala a nam została godzina, żeby ten syf jakoś posprzątać i uratować świat przed zagładą. Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że jakimś cudem straciliśmy wszystkie nasze supermoce - nagle ja nie umiem latać, żona nie strzela laserami z oczu a kumpel nie może podnieść siłą woli nawet byle kamienia. I co teraz?! Przecież w takich warunkach już samo dotarcie na szczyt będzie problemem...

Pokój to mieszanka wybuchowa tematyki superbohaterów - osobiście za tym klimatem nie przepadam, ale nie przeszkadzało to mieć tu megafrajdy z rozwiązywania kolejnych zadań i zagadek. Tu szacunek dla twórców pokoju, bo udało im się stworzyć kilka oryginalnych rozwiązań, jakich jeszcze nie widzieliśmy - lub nawet, jeśli widzieliśmy, to tu zostały zgrabnie urozmaicone. Fajnie, że atmosfera zagęszczała się wraz z upływem czasu - dreszczyka nigdy za mało! Dużym plusem była obsługa, bardzo dobrze wkręcająca w temat a pod koniec otwarta na wymianę doświadczeń.

Ogólnie bawiliśmy się tu bardzo dobrze i pokój mogę szczerze polecić - zwłaszcza grupom z doświadczeniem, które chciałyby zobaczyć coś nowego.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Zwojtkowa
Zwojtkowa

Scout
96 pts

27 reviews

Na ratunek świata.

1/14/20 | visit date: 1/13/20

Trusted review

Zwojtkowa 27 reviews

Trzeba zacząć od początku.
Od samej rezerwacji pokoju ekipa dba o atmosferę.
Mistrz gry, tak nas wprowadził do zabawy, że jest to nie do opisania (jarał się jak gdybyśmy byli pierwsi :))
To był pierwszy pokój w mojej "karierze" który brałam na spokój, podziwialam i zapamietywalam każdy szczegół, nie spieszylam się (aczkolwiek zaraz zaraz przecież muszę uratować świat! :))
Wszystko było tak dograne, że życzę nam wszystkim aby tak właśnie wyglądały przygodowe pokoje ER :)
Nie mogę się doczekać aż otworzycie kolejny pokój.
3mam mocno kciuki.
Dziękujemy za świetną zabawę

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Michał W. 8
Michał W. 8

Newbie
21 pts

6 reviews

Rewelacja!

2/27/20 | visit date: 2/26/20

Trusted review

Michał W. 8 6 reviews

Fantastyczne dekoracje i mechanizmy w pokoju. Super klimat. Zagadki logiczne, bez zbędnego gmatwania i zmyłek. Polecam!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Ewa_L
Ewa_L

Wanderer
46 pts

25 reviews

Przełomowy!

2/9/20 | visit date: 2/1/20

Ewa_L 25 reviews

Przyznam, że trochę się bałam iść do tego pokoju. Wszyscy tak polecali, ja byłam taka nastawiona, wyjazd ERowy... to nie mogło się udać ;).

A jednak się udało! Od samego początku Mistrz Gry zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie - widać, że wkręcony zarówno w pokój, jak i w klimat. Dodatkowy plus za pytanie czy ktoś ma astmę (tak) i odpowiednie dostosowanie do tego. To mój 85+ pokój, a dopiero drugi raz mnie coś takiego spotkało, mimo, że taka postawa bardzo wpływa na mój komfort gry. Więc zaczynało się dobrze, ale doświadczenie z tym, że ostatnią emocjonującą rzeczą w ER jest rozmowa z MG, też już miałam.

Ale cóż... było tylko lepiej. Mega pokój, w doskonałym klimacie, trzymający w napięciu, z wieloma różnymi zagadkami (niektóre mechanizmy zagadek widziałam po raz pierwszy), nieliniowy, ze wspaniałym wystrojem... I mogłabym jeszcze tak długo, bo zagadki bardzo w moim stylu, a co za tym idzie, całkowicie logiczne. Wszystko było tak starannie urządzone, że nawet jak się na czymś zablokowaliśmy, to wciąż mieliśmy frajdę z tego, co widzimy dookoła.

Rozmowa na wyjście też bardzo sympatyczna, miło poczuć się docenionym :).

Bardzo dobry pokój, powinno być takich więcej. I spokojnie można nastawiać się na super rozrywkę, ten pokój dowozi!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 33

Show next

Rooms with a thrill

Choose one of the perfect scenarios for horror and thriller lovers

Experience a great adventure

Become a hero and solve all puzzles in these exciting rooms