Escape room Na Skraju Lasu

Na Skraju Lasu

Lockme partner

Jesteście najdzielniejszymi wojownikami w całej krainie Landsberg. Od dawien dawna Wasza drużyna stoi na straży dobra, walcząc ze złem i czarną magią. Tym ra... [więcej]

7

7 reviews

|

1

Gorzów Wielkopolski: 1st place

|

Lubuskie: 1st place

|

PL 383

Poland: 383rd place

|

8/10

2-5 people

60' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Jesteście najdzielniejszymi wojownikami w całej krainie Landsberg. Od dawien dawna Wasza drużyna stoi na straży dobra, walcząc ze złem i czarną magią. Tym razem Waszej pomocy potrzebują mieszkańcy Leśnego Królestwa, które zostało pozbawione swego króla. Zła wiedźma rzuciła na niego czar zamieniając i ukrywając go.
Przenieście się do magicznego świata, przeszukajcie każdy skrawek lasu, dowiedzcie się co się stało z królem i przywróćcie go królestwu. Walczcie w imię dobra nie siłą a rozumem…

Book this room

Book this room

Additional information

Children-friendly room

You can buy Escape Tales here

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

Polish

Address

Open The Lock - Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Other rooms in this place

Owner’s data

Time For Fun Bartosz Jaz
Długie, ul. Dobiegniewska 22
66-500 Strzelce Krajeńskie
NIP (tax identification number): 5993101311

Game regulations

Game regulations

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 7 reviews

Overall rating 8.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 8.2/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.4/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

7 reviews

Santo
Santo

Wanderer
48 pts

4 reviews

Z wizytą w magicznym lesie

7/11/20 | visit date: 7/10/20

Trusted review

Santo 4 reviews

Zacznę od klimatu - pokój o niezwykłej, wręcz bajkowej scenerii przykuwa uwagę i zainteresowanie gracza od pierwszej chwili.

Zagadki są logiczne i ciekawie przygotowane zaś odejście od kłódek na raz

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 8/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

robertszw
robertszw

Scout
85 pts

49 reviews

Rycerze i gdzie ten król?

5/25/19 | visit date: 5/22/19

Trusted review

robertszw 49 reviews

Po wizycie w Gorzowie mam dziwnie mieszane uczucia. Jesteśmy z Wrocławia i w porównaniu z tamtymi, którąkolwiek firmą, pozostawia jeszcze dużo do nauczenia się.
Jeśli chodzi o sam pokój to wystrój świetny, fabuła lekko zaskakuje w kilku punktach. Pojawiają się zagadki dość trudne do rozwiązania i kilka takich, że po ich rozwiązaniu nie za bardzo wiesz co się stało. Jest i taka, że chyba bez podpowiedzi nie rozbierzesz, co potwierdza ekipa, że raczej tego nikt nie robi, to może warto pomyśleć jak ją oznaczyć, żeby ktoś zaskoczył.
Ogólnie wygląd i pomysł świetny, ale warto dopracować szczegóły, bo chyba bardziej chodzi o zabawę, niż o udowodnienie, że świetnie trudno ułożyliśmy zagadki.

Overall rating: 6/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
290 pts

269 reviews

Na skraju lasu

6/15/19 | visit date: 3/23/19

Adashi (dezERterzy) 269 reviews

Sześć pokoi w jednej firmie to naprawdę coś rzadko spotykanego i dużo ułatwia planowanie jeśli chodzi o odwiedzanie eskejpów spoza miejscowości w której się mieszka. Na początek ekipa Open The Lock poleciła nam swoje najnowsze dzieło czyli Na skraju lasu.
KLIMAT:
Wystrój tego ER jest naprawdę solidny. Widać też, że włożono sporo starań w stworzenie spójnego klimatu i dopasowanie zagadek do fabuły pokoju.
ZAGADKI:
Zadań do wykonania nie jest może jakoś bardzo dużo, ale na pewno na plus można zaliczyć, że są bardzo zróżnicowane, logiczne i co najważniejsze pasujące do klimatu, a to nie zawsze jest normą w innych pokojach.
PODSUMOWANIE:
Pierwszy spośród sześciu pokoi w Gorzowie jaki odwiedziliśmy, do tego najnowszy i w moim odczuciu chyba najlepszy. Przynajmniej w jego przypadku nie odczuwa się tak wielkiej różnicy pomiędzy poziomem wystroju a poziomem zagadek.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Sonia
Sonia

Navigator
114 pts

26 reviews

Pokój z potencjalem

11/3/18 | visit date: 11/3/18

Trusted review

Sonia 26 reviews

Odwiedziliśmy las i z jego skraju dostaliśmy sie w sam środek przygody.

Pokój jest estetyczny i pomysłowy. Posiada fabułę co jest oczywistym plusem. Świetnie zmienia się klimat w drugiej części zabawy.

Niestety z przykrością stwierdzam, ze jest zmarnowanym potencjalem.
2/3 zagadek w 1 pomieszczeniu rozwiązalismy bez koniecznosci odnalezienia wskazowek do nich (tzn wzkazowki odnalezlismy juz po odblokowaniu mechanizmow). Sa one wręcz oczywiste i praktycznie same w sobie narzucaja rozwiazanie.

W pokoju sa praktycznie same mechanizmy, jednak nie zawsze dzialaja tak jak powinny ( musielismy umieszczac przedmioty na zamkach magnetycznych kilkukrotnie, by mechanizmy zadzialaly)
Obsluga poinformowala, ze nic nie wolno robić na siłę, mimo to jeden z elementow gry wymagal pociagniecia czegos na sile.

Jedna jedyna kłódka przyciela się nam i przez to stracilismy bardzo dużo czasu, zadzialala dopiero po 3 wpisaniu poprawnego kodu.

Co więcej, budowa pokoju pozwala na wyjście z niego bez rozwiazania wszystkich zagadek. Wykonalam jedna czynnosc po ktorej otrzymałam klucz. Zachowalismy go na pozniej myslac ze otworzy np jakas skrzynkę, po czym po rozwiazaniu 2 zagadek okazalo sie, ze byl to juz klucz do wyjscia glownego.

Obsluga nie przeprowadzila 'szkolenia' z klodek. W pokoju znajduje sie specyficzna klodka, ktora trzeba resetowac jesli wpisze się kod niepoprawny. Mielismy z nia do czynienia wczesniej wiec było to dla nas oczywiste, jesli jednak ktos widzialby taki rodzaj klodki pierwszy raz to nie potrafilby jej wyzerowac.

Obsluga raczej sympatyczna i uśmiechnięta, tutaj nie mam nic do zarzucenia.

Zdziwilismy sie, ze firma open the lock ma monopol na escape roomy w gorzowie- wszystkie pokoje w tym miescie naleza do nich. Jak widac brak konkurencji nie sprzyja dbałości o jakosc.

Ogolnie pokój oceniam pozytywnie, przejscie miedzy pomieszczeniami jest wyjatkowe, fabula jest ciekawa, a pokój ladny. Jesli jednak ktos decyduje sie na pokój wylacznie zmechanizowany to mechanizmy musza dzialac perfekcyjnie by odbiór był dobry.
Pokój wymaga trochę więcej serca, dopracowania i inwestycji w lepsze mechanizmy. Jesli poprawki zostana przeprowadzone, to będzie to pokój idealny :) pomysl jest dobry, ale troche kuleje technicznie.

Overall rating: 7/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Natka1301
Natka1301

Wanderer
45 pts

10 reviews

Rycerze zaklętego lasu

1/5/19 | visit date: 1/4/19

Trusted review

Natka1301 10 reviews

Jak zwykle jeśli chodzi o gorzowskie pokoje, ma potencjał, żeby być fajnym i ciekawym, ale... No właśnie. Brakuje mu dopieszczenia. Niektóre rzeczy niestety są już mocno zużyte, przez co, są nieczytelne. Ciężko mi jest też określić czy pokój jest trudny czy po prostu trochę nielogiczny. Są zagadki, na które nie do końca można w jakiś sensowny sposób wpaść. Ogromny plus za to, że pokój jest ciekawie rozbudowany i skonstruowany. Jeżeli by włożyć trochę więcej serca i dopracować pokoje (byłam w Piwnicy i w Guantanamo i mam podobne odczucia co do Lasu) jestem pewna, że po wyjściu z nich gracze byliby zachwyceni, a tak kolejny raz pozostaje lekki niedosyt. Fajnie byłoby też zadbać o to, aby Mistrz Gry prowadził fabułę w jakiś inny ciekawszy sposób, a nie poprzez zwykłe suche podpowiedzi...

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

Sachmet
Sachmet

Wanderer
40 pts

11 reviews

Rewelacja:))))))

7/23/18 | visit date: 7/18/18

Sachmet 11 reviews

Najlepszy pokój w jakim byłam:))) Zaczyna się niepozornie, ale klimatycznie. A z każdą kolejną zagadką jest tylko lepiej:))
Genialne przejście. Stroje - perełka na torcie.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

MarcinChefPL
MarcinChefPL

Wanderer
35 pts

12 reviews

Uciekliśmy z lasu!

9/13/18 | visit date: 7/24/18

MarcinChefPL 12 reviews

Zdecydowanie jeden z lepszych pokoi w Gorzowie, który zaskakuje nie tylko zagadkami ale i architekturą. Rewelacyjna zmiana klimatu w drugiej części, złożone zagadki, które nie są spotykane w innych tradycyjnych pokojach tego typu. Fajnie, że to coś zupełnie innego, niż standardowa piwnica czy więzienie. Pokój z historią, którą daje się odczuć w każdym aspekcie. Zdecydowanie polecamy!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero

Rooms perfect for the first time

Great places to start your journey into escape room world