Escape room Pan Świnka

Pan Świnka

Lockme partner

46

46 reviews

|

5

Poznań: 5th place

|

Wielkopolskie: 5th place

|

PL 15

Poland: 15th place

|

9.9/10

Nowy pokój twórców pokoju COŚ! „To naprawdę miło, że zechciał nas Pan podwieźć. Chyba troszkę się zgubiliśmy. Na drugi raz lepiej przygotujemy się do wypraw... [więcej]

2-5 people

75' minutes

Thriller

intermediate

Plot of the room

Nowy pokój twórców pokoju COŚ!
„To naprawdę miło, że zechciał nas Pan podwieźć. Chyba troszkę się zgubiliśmy. Na drugi raz lepiej przygotujemy się do wyprawy w teren.
Zaraz, co pan robi?”

Jeśli będzie drugi raz...

Book this room

Book this room

Additional information

From 16 years old

Not suitable for pregnant women

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety key

Safety button

Emergency door opening system

Antibacterial gel available

Gloves available

Disinfected rooms

Available game languages

Polish

Address

Other rooms in this place

Owner’s data

Fox Cezary Gieracki
os. Stare Żegrze 89a/4
61-249 Poznań
NIP (tax identification number): 7822855263

Game regulations

Game regulations

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 46 reviews

Overall rating 9.9/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 10.0/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 10.0/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

50

40

30

20

10

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

46 reviews

CzłowiekCałka
CzłowiekCałka

Navigator
115 pts

46 reviews

Pan Świnka

7/7/20 | visit date: 6/29/20

Trusted review

CzłowiekCałka 46 reviews

Zacznę od tego, że Pan Świnka to bardzo fajny pokój, a mógłby być jednym z najlepszych.
Pan świnka jest bardzo fajnym pokojem ale ma dwa denerwujące mankamenty.
Klimat pokoju oprócz latarek jest niesamowity, obsługa robi mega robotę, system podpowiedzi też.

View reports (2)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

edytaszulc92
edytaszulc92

Scout
54 pts

25 reviews

Cel namierzony

8/15/20 | visit date: 8/15/20

Trusted review

edytaszulc92 25 reviews

Pan Świnka zaskoczył nas pomysłowością zagadek i klimatem. Podkręcał adrenalinę by nasze mięśnie się naprężyły, a później luzował. Zupełnie jakby traktował nas jako materiał do swojego zawodu...

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Viking
Viking

Navigator
109 pts

28 reviews

Co za rzeźnia!!!

7/18/20 | visit date: 6/28/20

Trusted review

Viking 28 reviews

BlackBox jak zawsze trzyma poziom. Świetnie się bawiliśmy! Zagadki ciekawe, logiczne, z umiarkowanym poziomem trudności. Wyjątkowy sposób na podpowiedzi - warto się "zaciąć" żeby mieć okazję wykorzystać. Czekamy na następne pokoje :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Alan D.
Alan D.

Navigator
102 pts

18 reviews

Czy decyzja była słuszna?

6/28/20 | visit date: 6/27/20

Trusted review

Alan D. 18 reviews

Pan Świnka to rewelacyjny pokój. Sam początek rozgrywki zaskakuje, gracz znajduje się w dość nietypowych warunkach. Cały wystrój jest spójny z fabułą, wraz z upływem rozgrywki dowiadujemy się ciekawych faktów o tym miejscu. Widać zaangażowanie włożone w stworzenie tej lokacji.
Olbrzymim plusem jest nietypowy system podpowiedzi, którego nigdzie indziej nie uświadczyłem. Zagadki są dopracowane, niektóre dość wymagające.
Polecam odwiedzić każdemu miłośnikowi dobrego thrillera. Można się przestraszyć ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

MEL Force One
MEL Force One

Navigator
126 pts

69 reviews

No to pochrumkane

8/3/20 | visit date: 8/1/20

MEL Force One 69 reviews

Szliśmy nie wiedząc zupełnie co się wydarzy. Jako ekipa niekoniecznie rozsmakowana w horrorach/thrillerach/slasherach, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Pokój zrobiony z dystansem - gra na nosie oczekiwaniom i schematom dotyczącym strasznych pokoi i naszym zdaniem robi to doskonale!
Zagadki w klimacie, a ten jest mega. Obsługa jest bardzo przyjazna i sympatyczna :)

Cytat bez kontekstu: "Jakieś kudły mi tu sterczą"

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Piotr R. 19
Piotr R. 19

Scout
89 pts

94 reviews

Pamiętaj słowa matki - na wycieczkę zawsze bierz kanapki z pasztetem

7/29/20 | visit date: 7/11/20

Piotr R. 19 94 reviews

Było nas czworo, zapalonych spacerowiczów w gęstym lesie. Jak to dobrze, że istnieją jeszcze ludzie dobrego serca, którzy mogą się nad nami zlitować i nas podwieźć do domu. A litości to potrzebujemy i to w trybie pilnym. A tu ani śladu żywej duszy. Ale czy na pewno? Halo, pomocy! Nie pójdziemy już do lasu, obiecujemy. Nie mamy również gwarancji, że będzie nam to kiedykolwiek dane...
I oto jesteśmy, uciekliśmy od Pana Świnki. Co mamy do powiedzenia? Jego zadania - nie przytłoczyły nas, były logiczne, wymagały współpracy i logicznego myślenia. Każda osoba się przydała, inaczej nie ucieklibyśmy cało. Wystrój oddany w każdym calu i detalu, oryginalny, pomysłowy, niezwykle realistyczny. Napięcie budowane było stopniowo. Strach się bać. Zastosowane rozwiązania budziły podziw i niewątpliwie pasowały do charakteru Pana Świnki.
Dziękujemy niezastąpionej Izie, która prowadziła naszą grę, poświęciła nam swój czas i niewątpliwie sprawiła, że wizyta u Pana Świnki była niezapomniana.
PS. Dziękujemy za wspólną jazdę.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

kasiakasia
kasiakasia

Pioneer
186 pts

110 reviews

CHRUM CHRUM

9/7/20 | visit date: 9/6/20

kasiakasia 110 reviews

No cóż gardło od krzyku zdarte :) super pokój z przerażającym klimatem, chociaż nie zabrakło elementów humorystycznych :) Wszystko było tak jak trzeba - świetny początek rozgrywki, fajnie poprowadzona historia oraz zaskakujące zakończenie. Pokój jest dość trudny myślę, że tutaj każda para rąk się przyda. Obsługa super daje radę!!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Dayman
Dayman

Navigator
120 pts

81 reviews

Pan mówi do mnie? Dla takich łachmytów PAN ŚWINIA!

9/2/20 | visit date: 6/6/20

Dayman 81 reviews

Pan Świnka to taki uprzejmy gość, co to potrafi prawdziwie ugościć grupę nieznajomych i sprawić, że na pewno zapamiętają do końca życia wizytę u niego... szczególnie jeśli ich życie dobiegnie kresu zanim wizyta zdąży się skończyć ;)

Black Box to escape, który zasłynął w całej Polsce z historii o charyzmatycznym klaunie, porywającym dzieci i mieszkającym w kanałach pod miastem. Nic więc dziwnego, że gdy powstał drugi pokój twórców słynnego Cosia czym prędzej zaplanowaliśmy kolejną wycieczkę do Poznania. Pan Świnka był naszym przywitaniem, ponieważ odwiedziliśmy go jeszcze tego samego dnia co przyjechaliśmy, późnym wieczorem.

Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że jest to pokój jakiego jeszcze nie przeżyliście. Z jednej strony jest trochę strasznie, historia kryjąca się w czterech ścianach Pana Świnki przyprawia o dreszcze, są momenty, w których oglądamy się za siebie, bo przecież na pewno ktoś za nami stoi i chce nam zrobić krzywdę.... Ale jest też nieco humoru i czegoś dziwnego co sprawia, że Pan Świnką jest genialnym thrillerem z elementami humorystycznymi.

Fabuła scenariusza przedstawiona jest nam głównie przez sam pokój. Bardzo łatwo jest się domyśleć co tak właściwie się dzieje i w jak bardzo nieciekawej sytuacji utknęliśmy. Dla osób, które jeszcze bardziej chcą wciągnąć się w historię są też kartki w formie dziennika z ciekawie rozpisaną fabułą. Polecam przeczytać, bo to co się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie! Najmocniejszymi momentami historii jest jednak rozpoczęcie i zakończenie. Mało który pokój w mojej karierze escapowej sprawił, że włączył mi się instynkt przetrwania i uciekałam, aż się za mną kurzyło.

Zagadki wpasowane w klimat, jedne bardziej skomplikowane, drugie mniej, trochę sporo typowego "policz, wklep kod", ale znajdziemy też bardziej zmyślne rozwiązania. Jak to w pokojach Black Boxa - stawia się tu na interakcję z graczem, więc polecam grę szczególnie tym grupom, które potrafią się bawić samą formą escape roomu i niekoniecznie są zdeterminowane wyjść w jak najkrótszym czasie i rozwiązać wszystkie zagadki w 100% samodzielnie.

Wystrój i dekoracje są jak najbardziej poprawne, niektóre mniej, niektóre bardziej porywające. Czasami chciałabym zobaczyć więcej rekwizytów w danym stylu, ale wciąż jest to naprawdę porządnie zrobiony pokój. Szczególne wrażenie robi początek gry, pierwszy raz spotkałam się z takim rozpoczęciem :)

Jeżeli podobała Wam się forma Cosia, to Pan Świnka jest pozycją obowiązkową na Waszej liście escape roomów do zwiedzenia. Bawiliśmy się super, obsługa dała z siebie 100% nawet jeśli był to czas popandemiczny i zarówno my jak i mistrz gry był trochę nierozgrzany (wyobrażacie sobie nie prowadzić grup przez 3 miesiące, a potem wrócić jakby nigdy nic? Tak właśnie było!).

Czy Pan Świnka wspina się na wyżyny i jest lepszym scenariuszem niż Coś? Nie wiem. Mi osobiście jednak wciąż bardziej podobała się przygoda pod znakiem szalonego klauna, ale na pewno Prosiaczek również będzie miał swoich zwolenników. Tak czy inaczej bardzo polecam! Jest to coś innego, zabawa formą, a do tego wyszło z rąk szaleńca jakim jest właściciel Black Boxa, więc po prostu musi być dobre :)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

blankabieganowska
blankabieganowska

Scout
99 pts

32 reviews

Jesteście nudni...

9/1/20 | visit date: 6/28/20

blankabieganowska 32 reviews

... zrobicie w końcu coś słabego?
RE - WE - LA - CJA
Po Cosiu czekaliśmy na coś wow i to wow dostaliśmy. Początek rozgrywki to bajka, serio. Niewiele jest firm w Polsce, które tak porządnie budują napięcie. na samym wejściu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że naprawdę się baliśmy. Wystrój - dyszka, klimat - dyszka, obsługa - dyszka (żałujemy, że nie pogadaliśmy, bo się spieszyliśmy do następnego pokoju :( ), zagadki - dyszka, seeeeerio jesteście nudni.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Kacper G. 2
Kacper G. 2

Scout
61 pts

45 reviews

Asertywność? Nie znamy.

8/11/20 | visit date: 8/6/20

Kacper G. 2 45 reviews

Drugi pokój w wykonaniu tej firmy, już po "Cosiu", który był fenomenalny, więc poprzeczka była wysoko zawieszona. I sądzę, że udało się do niej z pewnością doskoczyć, a być może nawet lekko przeskoczyć. Bardzo ciekawy start rozgrywki, zagadki... hmm niby nie takie trudne, ale zdarzyło nam się utknąć na dłużej przy kilku ze względu na swoje gapiostwo. W tym pokoju trzeba być skupionym niemal przez cały czas, a nie jest to łatwe zadanie. Klimat, jak na thriller przystało, stopniowo budowany, bardzo podobała mi się ścieżka dźwiękowa towarzysząca nam podczas rozgrywki jak i sam wątek fabularny, który był ciekawy. Wybranie się późnym wieczorem do tego pokoju zdecydowanie doda klimatu. Pozytywnie zaskoczony byłem też zakończeniem, mimo że nie udało nam się zmieścić w czasie i ostatecznie uciec. Polecam cieplutko

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Page 1 of 5

Show next

Take on Sherlock riddles

Dark secrets and unexpected twists await you

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero