Cyrk Kamiennych Braci

Cyrk Kamiennych Braci

Cyrk Kamiennych Braci jest profesjonalną drużyną uciekinierów. Ponadto jesteśmy nieustraszonymi fanami domów strachu i poszukiwaczami mocnych wrażeń. Zapras... [więcej]

320 Visited

53 Planned

Guide

435 Points

300
435 pts
999

Get to know me

A few words about me

Cyrk Kamiennych Braci jest profesjonalną drużyną uciekinierów. Ponadto jesteśmy nieustraszonymi fanami domów strachu i poszukiwaczami mocnych wrażeń.

Zapraszamy na naszego fanpage'a: https://www.facebook.com/Cyrk-Kamiennych-Braci-350362141991507/

Oto nasz prywatny ranking Top 100 (13.04.2020):

1. Cyrk Dziwadeł (Escapers – Warszawa)*
2. Obłęd (Exit19.pl – Wrocław)
3. Kolekcjoner Dusz (Do Not Enter – Wodzisław Śląski)*
4. Przeklęta Wyspa (Escape Project – Warszawa)
5. Chatka Czarownicy (Maze In Mind – Rybnik)*
6. Wyspa (Amazeing Escape Room – Warszawa)*
7. Łowca Głów (Amazeing – Warszawa)*
8. Zdrada w Breslau (Exit19 – Wrocław)
9. Dom (NIE)marzeń (Look Around Escape Room Poznań – Poznań)*
10. Midnight Killer Mk II (Piwnica Quest – Wrocław)
11. W Cieniu Piramid (Wyjście Awaryjne Escape Room Bydgoszcz – Bydgoszcz)
12. Lochy Króla Artura (Exit19 – Wrocław)
13. Coś (BLACK BOX escape rooms – Poznań)
14. Sekrety Krasnoludów (Maze in Mind – Rybnik)*
15. Nekromanta (Exit19.pl Włodkowica – Wrocław)
16. Murder House (Continuum – Poznań)
17. Legenda Miecza (Wyjście Awaryjne – Bydgoszcz)
18. Nautilus (Wyjście Awaryjne – Bydgoszcz)
19. Wrota Czasu: Tortuga (TickTack – Gliwice)
20. Lokalizacja (TickTack – Gliwice)
21. Moriarty sp. z o.o. (Quest Cage Escape Room – Katowice)
22. Noc Żywych Trupów (Trap-Jungle – Wrocław)
23. Szaman (Quest Escape Room – Poznań)*
24. Freakshow (BREAK the BRAIN – Bydgoszcz)
25. Prolog (Forest Escape – Łódź)
26. Postapo (Forest Escape – Łódź)
27. Pan Świnka (Black Box – Poznań)
28. Seria Niefortunnych Zagadek (Cinema Escape – Pszczyna)
29. Tajemnica Alchemika (Combinator Kraków – Kraków)
30. Grobowiec Smoka (Escapers – Warszawa)*
31. Cmentarzysko (Do Not Enter – Wodzisław Śląski)*
32. Rozdział II- Watson: Porwanie w pociągu (Share-Locked – Kraków)*
33. Wikingowie Amulety Mocy (Escape ARENA – Poznań)
34. Galaktyka Tajemnic (Escape Arena – Poznań)
35. Nawiedzony Sierociniec (Dom Tajemnic – Częstochowa)*
36. Urok (DreamScape – Poznań)
37. Opuszczony Hotel (Escapers – Warszawa)*
38. Wehikuł Czasu: Tajemnice Leonarda (Exit19 – Wrocław)
39. Tajemnice Leonarda (Escapers – Warszawa)*
40. Krakowska Bestia (Combinator – Kraków)
41. Statek Piratów (Combinator – Kraków)
42. Szum (Continuum – Poznań)
43. Dooby Doo (Fox O'clock – Wrocław)
44. American School Story (Fox O'clock – Wrocław)
45. Nocny Marek (kryptotex.pl – Kraków)*
46. Koszmar z Ulicy Długiej (Escapeland – Kraków)*
47. Tajemnica Hrabiego Cromwella (It's a Trap – Kraków)*
48. Gniew Olimpu (Break the Brain – Bydgoszcz)
49. Pinokio (Fox O'clock – Wrocław)
50. Łowcy Snów (HURRY UP Bielsko-Biała – Bielsko-Biała)
51. Superheroom (Mr Lock Escape Room Bydgoszcz – Bydgoszcz)
52. Testament (Dom Kluczy – Warszawa)*
53. Odmęty Angkor Wat (Odmęty Angkor Wat Escaperoom – Bydgoszcz)
54. Tajemnica Władcy Nilu (One Hour Escape Room – Bydgoszcz)
55. Cicha Noc (DO Not Enter – Rybnik)*
56. Morderstwo w Orient Expressie (LOFTescape Room – Chorzów)
57. Klątwa Skarbu Majów (Exit19 – Wrocław)
58. Upiorny Teatrzyk Lalek (No Exit Room. Katowice Centrum – Katowice)*
59. Kaplica Egzorcysty Księdza Leona (No Exit Room – Katowice)*
60. Kopalnia Złota (Strych Escape Room – Chorzów)
61. Tajemniczy Las (Przygodownia – Poznań)
62. Pasażer (AkcjaEwakuacja – Warszawa)
63. Obłęd (Break the Brain – Bydgoszcz)
64. R3drum (Dom Tajemnic – Częstochowa)*
65. Gabinet Osobliwości (Dom Tajemnic – Częstochowa)*
66. Dom Mordercy (Black Cat Escape Room – Warszawa)
67. Sprawa nr 666 (Escapeland – Kraków)*
68. Godzina do Zmroku (Ewakuacja - Escape Room Bydgoszcz – Bydgoszcz)
69. Obcy: Operacja Aurelia (Action Escape – Poznań)
70. Zemsta (Maze in Mind – Rybnik)*
71. Koneser (Dreamscape – Poznań)
72. Doktor Dżumy (Funny Will – Kraków)*
73. Żółty Znak (Action Escape – Poznań)
74. Sekretny Gabinet Al'a Capone (Scary Hostel Escape The Room – Kraków)
75. W Grocie Króla Gór (Lock&Roll – Kraków)
76. Wampir (Exodus Escape Room – Poznań)
77. Pogrzeb Arystokraty (Brain Code & Secret Room – Wrocław)
78. Krypta (Brain Code – Wrocław)
79. Piramida (Maze in Mind – Rybnik)*
80. Underworld (Brain Code – Wrocław)
81. Chata Wiedźmy (Escape Room Majdańska 18 Warszawa – Warszawa)
82. Czarownica- Dwa Oblicza (Dom Tajemnic – Częstochowa)*
83. Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną (Tajemnicze Domostwo – Olsztyn Jurajski)*
84. Szpital Psychiatryczny 2 (Arena Zoltar Bielsko-Biała - Bielsko-Biała)
85. Z Piekła Rodem (Open Your Brain – Żory)*
86. Silent Twin (Escepcja – Katowice)*
87. W Gąszczu Tajemnic (Quest Cage – Katowice)
88. Kolekcjoner (Time4Secrets Poznań – Poznań)
89. Czarny Motylek (Fox O'clock – Wrocław)
90. Olimp (Room Escape Warszawa – Warszawa)
91. Muszkieterowie (Room Escape – Warszawa)
92. Syreni Śpiew (Fox O'clock – Wrocław)
93. I-Labyrinth (i-Labyrith – Kraków)*
94. Tajemnica Strychu (Fabryka Czasu - escape room – Bydgoszcz)
95. Baba Jaga (Challenge Exit Room – Tarnów)*
96. Tajemnica Zniknięcia Hrabiego Riddle (Escepcja – Katowice)*
97. Sierociniec (Dark House - Escape Room – Poznań)
98. Po Drugiej Stronie... (Activity Escape Room – Katowice)*
99. Opuszczony Szpital Psychiatryczny (Dark House – Poznań)
100. W Odległej Galaktyce (Break the Brain – Bydgoszcz)

*- pokój nieczynny, modernizowany lub przenoszony

Visited rooms

320 rooms
All rooms

Earned badges

46 badges All badges

Friends

Check out who I'm friends with All friends