Clue Room Poznań

Clue Room Poznań

Poznań

9.8/10 | Polska: 12. miejsce

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 328 Profil FB
  opinia

  Bank, w którym kredyt weźmiesz prosto z sejfu

  28.10.2019 | data wizyty: 30.08.2019

  Napad jaki jest, każdy wie. Ale czy miał okazję takowy przeżyć na własnej skórze, w dodatku od strony napadających? W tym pokoju możecie poczuć, jak to jest być po tej stronie barykady, bez obaw o areszt. Chociaż kto wie, może kłamiemy :)

  Zagadki są fajne i jest przy czym pracować, w głównej mierze odnajdą się tutaj fani szukajek. Sam temat dość popularny, lecz w nowocześniejszym ujęciu i z aktualnymi trendami/inspiracjami. Połączenie przygody z wątkiem kryminalnym.

 • Damonsson

  Damonsson

  Liczba recenzji: 21 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  ($.$)

  27.10.2019 | data wizyty: 26.10.2019

  Świetny pokój, super obsługa i niesamowity klimat!

 • Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

  Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 78 Profil FB

  Sztosik

  05.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Co tu dużo pisać, pokój to absolutny sztos ! Klimat serialu super odwzorowany. Zagadki logiczne, trzeba sie sporo naszukac aby je rozwiazac. Wystrój oczywiscie zasluguje na osobny punkt: mozna poczuc sie jak w prawdziwym banku! Obsluga na najwyzszym poziomie, zaangazowana i co najlepsze rowniez zbzikowana na punkcie escape roomow. Polecam x 100 :)

 • Paweł Prugar

  Paweł Prugar

  Liczba recenzji: 45 Profil FB

  To jest napad!

  21.09.2019 | data wizyty: 15.09.2019

  W czteroosobowej załodze wybraliśmy się na włam po wielkie pieniądze. Skok należał do bardzo głośnych, ale jakże udanych. Cała gra w super klimacie, szczególnie im bliżej zakończenia tym mistrzowie gry poszli na całość i można poczuć się na prawdę jak rasowy złodziej. W pokoju jest co robić i ani przez chwilę nie będziecie się nudzić. Dodatkowo widać po właścicielach pokoju, że ER to ich pasja, hobby dlatego jeszcze bardziej gra jest przyjemna. Gorąco polecam.

 • Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 127 Profil FB

  Golden hajs

  06.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Powiem szczerze , że średnio lubię pokoje o podobnej tematyce jednak ten pokój mnie całkowicie zaskoczył. Brak kłódek i zróżnicowanie zagadek sprawiły ze bawiłem się znakomicie, podobnie jak pozostałe osoby z teamu, a przemiła Mistrzyni gry była po prostu wisienką na torcie owej wizyty. Na pewno tutaj wrócimy :)

 • Waleczne Kotlety

  Waleczne Kotlety

  Liczba recenzji: 87 Profil FB

  Kotlety przejmują Golden Hajs :D

  30.10.2019 | data wizyty: 29.10.2019

  Jakoś na te kolejne wypady na ER trzeba zarobić - najszybciej po prostu wziąć worki pełne złota w banku i cichaczem się oddalić ;) Brzmi jak plan doskonały, co może pójść nie tak? ;)

  Pokój żywcem wyjęty z filmów o skokach na bank - z pełnym "wyposażeniem" musimy uwolnić się z zabezpieczonego kratami pomieszczenia i dostać do skarbca, zanim przyjedzie oddział specjalny policji. Przez całą grę czuć nieuchronnie upływający czas i oddech ochrony na plecach. Zagadki wykonane perfekcyjnie - idealnie wpisały się w fabułę, nie było tam nic przypadkowego, a pewne rozwiązania pozytywnie nas zaskoczyły :) Możliwe, że prawdziwy napad mógłby wyglądać podobnie ;) Pokój nowoczesny i bezkłódkowy, widać duży wkład pracy w przygotowanie i przemyślenie całej aranżacji :)

  Obsługa wspaniała i zaangażowana, rozmawiało nam się bardzo miło przed i po grze :) Pozdrawiamy też ciepło Philla - mistrza sztuczek :D <3

  Pokój jak najbardziej polecamy, ale raczej nieco już doświadczonym ekipom :)

 • Zuzanna Q

  Zuzanna Q

  Liczba recenzji: 14 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dom ze Złotego Hajsu

  16.08.2019 | data wizyty: 15.08.2019

  To jest napad! - i naprawdę tak było :)
  Nie sądzę by znalazła się jakakolwiek osoba, która nigdy nie widziała napadu na bank we filmach czy serialach. Każdy ma jakieś wyobrażenie tego jak to wygląda i w mojej opinii ten pokój w 101% zaspokoił Nasze oczekiwania.

  To co jest w nim naprawdę wyjątkowego i zadecydowało o końcowej ocenie 10/10 to niesamowita logika w tym pokoju. Zagadki były ściśle związane z fabułą, nie było tam nic zbędnego i również niczego nie brakowało. Fabuła niezwykle wciąga i stanowi ogromny plus tego pokoju. Przebieg gry był taki jakby naprawdę el Profesor zaplanował cały skok, ponieważ krok po kroku dochodzimy do tego jak ukraść Golden Hajsy i przy tym nie dać się złapać po wszystkim :)

  Mechanizmy w porządku, niektóre rozwiązania wymagały cierpliwości i zręczności, ale wszystko do zrobienia. Brak kłódek jest również na plus. Scenografia i rekwizyty oddają klimat banku.

  Byliśmy w trzy osoby (dwie początkujące, jedna średnio zaawansowana) i zmieściliśmy się w czasie, z jedną techniczną podpowiedzią. Każdy miał co robić, jest dużo myszkowania i testów na spostrzegawczość ;)

  Inspiracja La casa de papel widoczna na każdym kroku, co jest super smaczkiem dla fanów, ale też dla osób, które serialu nie widziały to nie jest coś co przeszkadza. Obsługa bez zastrzeżeń, nie było problemu ze zdjęciem oraz z rozmową po wyjściu z pokoju.

  Polecam serdecznie :)

 • kacperkomin10

  kacperkomin10

  Liczba recenzji: 26 Profil FB

  Dawno tak dobrze nie bawiłem się,łamiąc prawo!

  12.11.2019 | data wizyty: 15.09.2019

  Gra w tym pokoju jest super rozrywką! Nasz czteroosobowy gang, mimo niezbyt dobrej formy (no nie szło nam za bardzo tego dnia) bawił się świetnie. Jak już się rozkręciliśmy, wciągnął nas wir zbrodni, to aż szkoda było wychodzić. Bardzo dobry ER, dopracowany! Polecam!

 • Gosia C. 5

  Gosia C. 5

  Liczba recenzji: 38 Profil FB

  money money money

  13.09.2019 | data wizyty: 12.09.2019

  blask, aż dawał po oczach. W końcu po to tam poszliśmy aby oprócz hajsu zabrać jeszcze golden.
  W sali bankowej zastawiono kilka pułapek, momentami nie wiedzieliśmy co czynić dalej, ale udało się wybrnąć z sytuacji dzięki komunikatom z zewnątrz;) Golden hajs zdobyty, tanecznym krokiem wyszliśmy z banku.
  Wystrój pokoju adekwatny do tematyki, klimat odpowiedni, zagadki logiczne, przemyślane. Prowadzący bardzo sympatyczni, pasjonaci ER.
  Jedynie do czego mogę się doczepić - 4 osoby moim zdaniem to max w tym pokoju.

 • czar_prysł

  czar_prysł

  Liczba recenzji: 25 Profil FB

  Kolejne sztabki w kieszeni

  06.09.2019 | data wizyty: 05.09.2019

  I znowu udało się uciec Policji, a było gorąco. Wychodziliśmy jak SWAT wchodził do banku ;)
  Super pokój, wszystko bardzo logiczne i ciekawe, kilka pomysłów widzieliśmy pierwszy raz. Obsługa idealna i w odpowiednich momentach reagowała kiedy tego potrzebowaliśmy. W dwójkę idzie rozwiązać pokój tak że nikt się nie nudzić. Polecamy i na bank wrócimy do centrum!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8